Ettevõttest

Kvaliteet

  • Kõik raudbetoontooted peavad omama tootmisohje sertifikaati ja toimivusdeklaratsiooni.
  • Tallinna Tehnikaülikooli Sertifitseerimisasutus on teostanud teavitatud asutusena OÜ TMB Element tehase esmase ülevaatuse ja tootmisohje kontrolli ning on väljastanud ettevõttele tootmisohje sertifikaadid. Samuti teostab Tallinna Tehnikaülikooli Sertifitseerimisasutus ettevõtte tootmisohje üle järelevalvet.
  • OÜ TMB Element on koostanud kõikide toodete kohta toimivusdeklaratsiooni lähtudes Eesti Vabariigi seadusandluse ja konkreetse tootestandardi nõuetest.
  • Tootmisohje sertifikaadid ja toimivusdeklaratsioonid on saadaval ettevõtte kodulehel.
  • Tooted, mis on valmistatud harmoneeritud tootestandardite nõuetest lähtudes ja millele on väljastatud tootmisohje sertifikaat, on varustatud CE-märgisega. OÜ TMB Element kasutab kõikide toodete puhul tootestandardite lisas ZA toodud CE-märgistuse 3. meetodit. Lisaks standardis nõutud andmetele on CE-märgi allosas lisainformatsioon, kus on välja toodud elemendi mõõtmed, kaal, objekti nimetus, valu kuupäev jne. CE-märgistuse näide koos selgitustega on toodud TMB Elemendi tootekirjelduse lisas 3.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru