OÜ TMB Element

OÜ TMB Element on üks suuremaid betoonelementide tootjaid Balti riikides. Ettevõte alustas tegevust 1961. aastal. Tänaseks toodab OÜ TMB Element kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid betoonelemente: seinaelemente, õõnespaneele, poste, riive, talasid, treppe, TT-paneele, rõdusid ja muid raudbetoontooteid.

Ettevõtte tootmisvõimsuseks on ca 60 000 m3 betoonelemente aastas. Ettevõte on oluliseks tööandjaks kohalikul tasandil. Aastakäive 2019 oli 20,9 miljonit EUR. 

OÜ TMB Element tehase toodang omab tootmisohje sertifikaate ja CE-märgistust ning lisaks Soome FI-sertifikaati, Rootsi BBC-sertifikaati ja Norra Kontrollrådet sertifikaati. OÜ TMB Element juhtimissüsteem on sertifitseeritud rahvusvaheliste standardite ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 nõuetele vastavalt.

OÜ TMB Element müüb oma toodangut peamiselt Baltimaadesse ja Skandinaaviasse. Ettevõtte toodangust on monteeritud mitmeid nimekaid ehitisi nii Eestis kui ka eksportturgudel, näiteks Eesti Rahva Muuseumi uus peahoone (Aasta Betoonehitis 2016) ja Tartu Ülikooli Füüsika Instituudi õppe- ja teadushoone Tartus, Tallinki peakontor Tallinnas (Aasta Betoonehitis 2009) ning BillerudKorsnäs uus pakendivabrik ja IKEA mööblimajad Rootsis.

Uudised

Ettevõttest

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru