Uudised

Betooniühingu 2017. a üliõpilastööde preemiad

27.06.2017

Meil on hea meel teatada, et OÜ TMB Element tootmistehnoloogi praktikant Raido Enn sai Eesti Betooniühingu 2017. a üliõpilaspreemia Tartu Ülikooli füüsika instituudi materjaliteaduse eriala bakalaureusetöö “Portlandtsemendi hüdratatsiooni röntgenanalüüs” eest. Töö põhieesmärgiks oli võtta kasutusele in-situ röntgendifraktsiooni (XRD) meetod tsementide hüdratatsiooni uurimiseks Tartu Ülikooli füüsika instituudis. Raido Ennu juhendajaks oli Hugo Mändar.

Fotogaleriis on jäädvustus Tartu Ülikooli lõpuaktuselt: Raido Enn ja AS TMB juhatuse liige Jaan Luts.

Lisaks sai Betooniühingu 2017. a üliõpilaspreemia Taavi Ilu Tallinna Tehnikaülikoolist töö “Eesti Energia Enefit-280 lendtuha sobivus betoonis portlandtsemendi osalisel asendamisel” . Taavi Ilu juhendajaks oli Eneli Liisma.

Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemiate pidulikud kätteandmised toimusid Tallinna Tehnikaülikooli  ja Tartu Ülikooli lõpuaktustel. Preemiad andsid üle Eesti Betooniühingu tegevdirektor Toomas Vainola (TTÜ-s) ja AS TMB juhatuse liige Jaan Luts (TÜ-s).

Betooniühingu üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast. Lõputöö peab olema seotud betooni või tema koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni/betoontoodete/betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast. Selle aja jooksul on Betooniühingu üliõpilaspreemiaid saanud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tartu Ülikooli üliõpilased.

Eesti Betooniühing (asut. 2004. a) on betooni kui kodumaise ehitusmaterjali kasutamist edendav ühing, kuhu kuulub 57 ettevõtet, organisatsiooni ja eraisikut.


Uudised
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru