Müük ja projektijuhtimine

Viljar Männigo

MYYNTI- JA PROJEKTINHALLINTAOSASTON JOHTAJA. PÄÄSUUNNITTELIJA

Viljar Männigo

Mobile: +372 5691 3100

viljar.mannigo@tmbelement.ee

Regina Patrael

BIM insinööri

Regina Patrael

Phone: +372 731 5431

Mobile: +372 516 9066

regina.patrael@tmbelement.ee

Maiki Aid

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ (Sweden)

Maiki Aid

Mobile: +372 512 4890

maiki.aid@tmbelement.ee

Marika Rohtla

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ (Finland)

Marika  Rohtla

Mobile: +372 5112 955

marika.rohtla@tmbelement.ee

Terje Noorhanni

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ (VIRO)

Terje Noorhanni

Mobile: +372 5347 2882

terje.noorhanni@tmbelement.ee

Heleen Vene

MYYNNIN PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ

Heleen Vene

Mobile: +372 5832 0970

heleen.vene@tmbelement.ee

Mihhail Viira

Myyntiinsinööri (TAM ontto paneeli)

Mihhail Viira

Phone: +372 731 5423

Mobile: +372 5561 3302

mihhail.viira@tmbelement.ee

Ken Piir

PROJEKTINHALLINTAOSASTON JOHTAJA

Ken Piir

Mobile: +372 504 9017

ken.piir@tmbelement.ee

Argo Kruuse

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ

Argo Kruuse

Mobile: +372 555 78 341

argo.kruuse@tmbelement.ee

Sergei Nazarenko

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ

Sergei Nazarenko

Mobile: +372 5814 5994

sergei.nazarenko@tmbelement.ee

Martin Leppik

LOGISTIKCHEF

Martin Leppik

Mobile: +372 5919 4511

martin.leppik@tmbelement.ee

Rainer Pelisaar

LOGISTIKKO

Rainer Pelisaar

Mobile: +372 511 9711

rainer.pelisaar@tmbelement.ee

Kersti Kuningas

LOGISTIKKO

Kersti Kuningas

Mobile: +372 5625 5020

kersti.kuningas@tmbelement.ee

Toomas Härmson

VALMISTUOTEVARASTON PÄÄLLIKKÖ

Toomas Härmson

Phone: +372 731 5415

Mobile: +372 528 1231

toomas.harmson@tmbelement.ee

Tehnoloogia ja kvaliteet

Urmas Paas

TEKNOLOGIA- JA LAATUJOHTAJA

Urmas Paas

Phone: +372 731 5441

Mobile: +372 5690 0789

urmas.paas@tmbelement.ee

Meelis Rätsep

VALMISTUSTEKNOLOGI

Meelis Rätsep

Mobile: +372 516 8569

meelis.ratsep@tmbelement.ee

Argo Viiding

Betonin tuotantoketjun johtaja

Tootmine

Olari Paumets

TEHTAANJOHTAJA

Olari Paumets

Phone: +372 731 5405

Mobile: +372 5390 0323

olari.paumets@tmbelement.ee

Juta Sannamees

TYÖNJOHTAJA

Juta Sannamees

Phone: +372 731 5411

Mobile: +372 5568 7909

juta.sannamees@tmbelement.ee

Ardi Külm

TYÖNJOHTAJA

Veiko Kuusk

TYÖNJOHTAJA

Veiko Kuusk

Mobile: +372 5194 6950

veiko.kuusk@tmbelement.ee

Mihhail Kuznetsov

TYÖNJOHTAJA

Mihhail Kuznetsov

Mobile: +372 5199 5135

mihhail.kuznetsov@tmbelement.ee

Meelis Viikmaa

TYÖNJOHTAJA

Meelis Viikmaa

Phone: +372 731 5442

Mobile: +372 5340 5699

meelis.viikmaa@tmbelement.ee

Sander Sõster

TYÖNJOHTAJA

Sander Sõster

Mobile: +372 5855 7786

sander.soster@tmbelement.ee

Urmas Tihkan

TEKNIIKKA- JA HALLINTOJOHTAJA

Urmas Tihkan

Phone: +372 731 5426

Mobile: +372 505 4038

urmas.tihkan@tmbelement.ee

Reigo Saarmas

SUUNNITTELIJA

Reigo Saarmas

Phone: +372 731 5418

reigo.saarmas@tmbelement.ee

Andrei Jeldõšev

INSINÖÖRI-SUUNNITTELIJA

Andrei Jeldõšev

Phone: +372 731 5421

Mobile: +372 5305 9226

andrei.jeldoshev@tmbelement.ee

Indrek Press

INSINÖÖRI-SUUNNITTELIJA

Indrek Press

Phone: +372 731 5428

indrek.press@tmbelement.ee

Riho Alaru

INSINÖÖRI-SUUNNITTELIJA

Ellen Marie Lääne

TEKNIKKO-SUUNNITTELIJA

Ost

Reesika Adojaan-Mändlo

toimitusketjun johtaja

Reesika Adojaan-Mändlo

Mobile: +372 5360 3328

reesika@tmbelement.ee

Liis Palu

Ostaja

Liis Palu

Mobile: +372 5309 5340

liis.palu@tmbelement.ee

Juri Kobõlkin

MATERIAALIVARASTON PÄÄLLIKKÖ

Juri Kobõlkin

Phone: +372 731 5430

Mobile: +372 5854 2856

juri.kobolkin@tmbelement.ee

Administratsioon

Epp Kreevan

PÄÄKIRJANPITÄJÄ

Epp Kreevan

Phone: +372 731 5460

Mobile: +372 511 0698

epp.kreevan@tmbelement.ee

Tatjana Išutina

KIRJANPITÄJÄ

Tatjana Išutina

Phone: +372 731 5462

Mobile: +372 529 0845

tanja.ishutina@tmbelement.ee

Maris Veepere

TOIMISTONJOHTAJA

Maris Veepere

Phone: +372 731 5400

maris.veepere@tmbelement.ee

Kätlin Rahuelu

YMPÄRISTÖ- JA TYÖTURVALLISUUSASIANTUNTIJA

Kätlin Rahuelu

Phone: +372 731 5461

Mobile: +372 5309 2323

katlin.rahuelu@tmbelement.ee

Yhteystiedot

This website uses cookies. By continuing to use this website you are giving consent to cookies being used. More information. I understood