Kontaktid

Müük ja projektijuhtimine

Viljar Männigo

Müügi- ja projektijuhtimise osakonna juhataja. Peakonstruktor

Viljar Männigo

Mobiil: +372 5691 3100

viljar.mannigo@tmbelement.ee

Kaur Adamson

Müügijuht (eksport)

Kaur Adamson

Mobiil: +372 5919 1340

kaur.adamson@tmbelement.ee

Marika Rohtla

MÜÜGIJUHT

Marika  Rohtla

Mobiil: +372 5112 955

marika.rohtla@tmbelement.ee

Terje Noorhanni

Müügijuht (Eesti)

Terje Noorhanni

Mobiil: +372 5347 2882

terje@tmbelement.ee

Heleen Vene

müügi projektijuht (pikemal puhkusel)

Heleen Vene

Marje Märss

müügiassistent

Marje Märss

Telefon: +372 731 5410

Mobiil: +372 5347 0729

marje.marss@tmbelement.ee

Ken Piir

Projektijuht

Ken Piir

Mobiil: +372 504 9017

ken.piir@tmbelement.ee

Rauno Kuusik

Projektijuht

Rauno Kuusik

Mobiil: +372 552 1479

rauno.kuusik@tmbelement.ee

Argo Kruuse

Projektijuht

Argo Kruuse

Mobiil: +372 555 78 341

argo.kruuse@tmbelement.ee

Rainer Pelisaar

Logistikajuht

Rainer Pelisaar

Mobiil: +372 511 9711

rainer.pelisaar@tmbelement.ee

Martin Leppik

Logistik

Martin Leppik

Mobiil: +372 5919 4511

martin.leppik@tmbelement.ee

Toomas Härmson

Valmistoodangu lao juhataja

Toomas Härmson

Telefon: +372 731 5415

Mobiil: +372 528 1231

toomas.harmson@tmbelement.ee

Tehnoloogia ja kvaliteet

Urmas Paas

Tehnoloogia- ja kvaliteedijuht

Urmas Paas

Telefon: +372 731 5441

Mobiil: +372 5690 0789

urmas.paas@tmbelement.ee

Peeter Nukka

Tootmistehnoloog

Peeter Nukka

Telefon: +372 731 5446

Mobiil: +372 5332 0359

peeter.nukka@tmbelement.ee

Argo Viiding

Betoonitehnoloog

Argo Viiding

Telefon: +372 731 5450

Mobiil: +372 5199 2567

argo.viiding@tmbelement.ee

Tootmine

Olari Paumets

tehase juhataja

Olari Paumets

Telefon: +372 731 5405

Mobiil: +372 5390 0323

olari.paumets@tmbelement.ee

Agu Vaher

Tootmisinsener

Agu Vaher

Telefon: +372 731 5442

Mobiil: +372 518 5057

agu.vaher@tmbelement.ee

Juta Sannamees

Tööjuht

Juta Sannamees

Telefon: +372 731 5411

Mobiil: +372 5568 7909

juta.sannamees@tmbelement.ee

Meelis Viikmaa

Tööjuht

Meelis Viikmaa

Telefon: +372 731 5442

Mobiil: +372 5340 5699

meelis.viikmaa@tmbelement.ee

Siim Kukk

tööjuht

Siim Kukk

Mobiil: +372 5301 1647

siim.kukk@tmbelement.ee

Sander Sõster

Tööjuht

Sander Sõster

Mobiil: +372 5855 7786

sander.soster@tmbelement.ee

Urmas Tihkan

Tehnika- ja haldusjuht

Urmas Tihkan

Telefon: +372 731 5426

Mobiil: +372 505 4038

urmas.tihkan@tmbelement.ee

Stefan Falk

Insener-planeerija

Stefan Falk

Telefon: +372 731 5418

Mobiil: +372 5388 4639

stefan.falk@tmbelement.ee

Andrei Jeldõšev

Insener-konstruktor

Andrei Jeldõšev

Telefon: +372 731 5421

Mobiil: +372 5305 9226

andrei.jeldoshev@tmbelement.ee

Mihhail Viira

Insener-konstruktor

Mihhail Viira

Telefon: +372 731 5423

Mobiil: +372 523 0839

mihhail.viira@tmbelement.ee

Indrek Press

Insener-konstruktor

Indrek Press

Telefon: +372 731 5428

indrek.press@tmbelement.ee

Sergei Nazarenko

Tehnik-konstruktor

Sergei Nazarenko

Telefon: +372 731 5422

Mobiil: +372 523 0839

sergei.nazarenko@tmbelement.ee

Galina Bušina

Tehnik-konstruktor (pikemal puhkusel)

Galina Bušina

Ost

Priit Laos

Ostujuht

Priit Laos

Telefon: +372 731 5404

Mobiil: +372 510 4969

priit.laos@tmbelement.ee

Juri Kobõlkin

Materjalide lao juhataja

Juri Kobõlkin

Telefon: +372 731 5430

Mobiil: +372 5854 2856

juri.kobolkin@tmbelement.ee

Arendus

Aivar Vals

Arendusjuht

Aivar Vals

Telefon: +372 731 5420

Mobiil: +372 511 6288

aivar.vals@tmbelement.ee

Administratsioon

Epp Kreevan

Pearaamatupidaja

Epp Kreevan

Telefon: +372 731 5460

Mobiil: +372 511 0698

epp.kreevan@tmbelement.ee

Tatjana Išutina

Raamatupidaja

Tatjana Išutina

Telefon: +372 731 5462

Mobiil: +372 529 0845

tanja.ishutina@tmbelement.ee

Iiris Puusepp

Büroojuht

Iiris Puusepp

Telefon: +372 731 5400

iiris.puusepp@tmbelement.ee

Tanel Niine

IT-spetsialist

Tanel Niine

Mobiil: +372 5657 7336

tanel.niine@tmbelement.ee

Kätlin Rahuelu

Keskkonna- ja tööohutusspetsialist

Kätlin Rahuelu

Telefon: +372 731 5461

Mobiil: +372 5309 2323

katlin.rahuelu@tmbelement.ee

Juhatus

Tiit Raud

Juhataja

Tiit Raud

Telefon: +372 7315 406

Mobiil: +372 5037 047

tiit.raud@tmbelement.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru