Müük ja projektijuhtimine

Terje Noorhanni

Müügijuht (Eesti)

Terje Noorhanni

Mobiil: +372 5347 2882

terje.noorhanni@tmbelement.ee

Marika Rohtla

MÜÜGIJUHT (Soome)

Marika  Rohtla

Mobiil: +372 5112 955

marika.rohtla@tmbelement.ee

Heleen Vene

müügi projektijuht

Heleen Vene

Mobiil: +372 5832 0970

heleen.vene@tmbelement.ee

Regina Patrael

BIM insener

Regina Patrael

Telefon: +372 731 5431

Mobiil: +372 516 9066

regina.patrael@tmbelement.ee

Triin Noorhanni

Eelarvestaja

Triin Noorhanni

Mobiil: +372 5381 7575

triin.noorhanni@tmbelement.ee

Mihhail Viira

Müügiinsener (TAM õõnespaneel)

Mihhail Viira

Telefon: +372 731 5423

Mobiil: +372 5190 3188

mihhail.viira@tmbelement.ee

Argo Kruuse

Projektijuht

Argo Kruuse

Mobiil: +372 555 78 341

argo.kruuse@tmbelement.ee

Martin Leppik

LOGISTIKAJUHT

Martin Leppik

Mobiil: +372 5919 4511

martin.leppik@tmbelement.ee

Rainer Pelisaar

LOGISTIK

Rainer Pelisaar

Mobiil: +372 511 9711

rainer.pelisaar@tmbelement.ee

Tehnoloogia ja kvaliteet

Urmas Paas

Kvaliteedi- ja projektijuht

Urmas Paas

Telefon: +372 731 5441

Mobiil: +372 5690 0789

urmas.paas@tmbelement.ee

Meelis Rätsep

TEHNOLOOGIA- JA KVALITEEDISPETSIALIST

Meelis Rätsep

Mobiil: +372 516 8569

meelis.ratsep@tmbelement.ee

Argo Viiding

Betooni tootmisahela juht

Argo Viiding

Mobiil: +372 5350 0470

argo.viiding@tmbelement.ee

Tootmine

Sergei Nazarenko

TEHASE JUHATAJA

Sergei Nazarenko

Mobiil: +372 5814 5994

sergei.nazarenko@tmbelement.ee

Stefan Falk

Tööjuht

Stefan Falk

Mobiil: +372 5388 4639

stefan.falk@tmbelement.ee

Ardi Külm

TÖÖJUHT

Ardi Külm

Mobiil: +372 5696 4123

ardi.kulm@tmbelement.ee

Veiko Kuusk

TÖÖJUHT

Veiko Kuusk

Mobiil: +372 5194 6950

veiko.kuusk@tmbelement.ee

Reigo Saarmas

Planeerija

Reigo Saarmas

Telefon: +372 731 5418

reigo.saarmas@tmbelement.ee

Andrei Jeldõšev

Insener-konstruktor

Andrei Jeldõšev

Telefon: +372 731 5421

Mobiil: +372 5305 9226

andrei.jeldoshev@tmbelement.ee

Indrek Press

Insener-konstruktor

Indrek Press

Telefon: +372 731 5428

indrek.press@tmbelement.ee

Riho Alaru

INSENER-KONSTRUKTOR

Ost

Reesika Adojaan-Mändlo

Tarneahelajuht

Reesika Adojaan-Mändlo

Mobiil: +372 5360 3328

reesika@tmbelement.ee

Liis Palu

Ostja

Liis Palu

Mobiil: +372 5309 5340

liis.palu@tmbelement.ee

Juri Kobõlkin

Materjalide lao juhataja

Juri Kobõlkin

Telefon: +372 731 5430

Mobiil: +372 5854 2856

juri.kobolkin@tmbelement.ee

Administratsioon

Epp Kreevan

Pearaamatupidaja

Epp Kreevan

Telefon: +372 731 5460

Mobiil: +372 511 0698

epp.kreevan@tmbelement.ee

Tatjana Išutina

Raamatupidaja

Tatjana Išutina

Telefon: +372 731 5462

Mobiil: +372 529 0845

tanja.ishutina@tmbelement.ee

Maris Veepere

Büroojuht/personalispetsialist

Maris Veepere

Telefon: +372 731 5400

maris.veepere@tmbelement.ee

Kätlin Rahuelu

Keskkonna- ja tööohutusspetsialist (viibib pikemal puhkusel)

Kätlin Rahuelu

Telefon: +372 731 5461

Mobiil: +372 5309 2323

katlin.rahuelu@tmbelement.ee

Juhatus

Jaanus Mumm

Tegevjuht

Jaanus Mumm

Telefon: +372 506 6247

jaanus.mumm@tmbelement.ee

Viljar Männigo

Juhatuse liige

Viljar Männigo

Mobiil: +372 5691 3100

viljar.mannigo@tmbelement.ee

Kontaktid

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru