Uudised

TMB Element tegi annetuse ravitoitu vajavatele lastele

17.10.2017

OÜ TMB Element annetas SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile 3000 eurot, et toetada ravitoidusegude soetamist raskelt haigetele lastele.

Lastefondi toetamise mõte tuli TMB Elemendis päevakorrale sel sügisel seoses klientidele ja koostööpartneritele jõulukinkide planeerimisega. Reklaamkingituste ostmise asemel otsustasime toetada reaalseid abivajajaid, andes oma panuse haigete laste toetuseks. 

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond oli meie esimene valik, kuna heategevusorganisatsioon oli juba varem silma jäänud hästi organiseeritud tegevusega raskelt haigete laste toetamisel. Lastefondi esindajate Küllike Saare ja Eveli Ilvesega kohtudes nägime, et fondi juhitakse hingega ja veendusime, et fondi läbi mõeldud tegevussuunad võimaldavad meil jõuda abivajajateni.

Oma annetuse otsustas TMB Element suunata Lastefondi ravitoitu vajavate laste toetusprojektile. Ravitoitu haigekassa kahjuks ei kompenseeri, aga haiged lapsed vajavad küllaltki kalleid spetsiaalseid toidusegusid, et saada kasvamiseks ja haigusega toimetulekuks vajalikke toitaineid ja vitamiine. Loodame, et Lastefondi tänuväärseid tegevusi asuvad toetama teisedki Tartu ettevõtted.

Lastefondi strateegiajuhi Küllike Saare sõnul on väga tervitatav, et ettevõtted järjest enam Lastefondini jõuavad ning otsustavad oma reklaamkingituste rahad suunata heategevusse. “TMB Element võiks olla eeskujuks paljudele teistelegi, kes võiksid juba saabuvatel jõuludel sarnaselt toimetada,” kutsus Saar üles.

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku ligikaudu kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.


Uudised
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru